Cesta ke květinám, aranžování a vytváření dekorací začala při studiu zahradnické školy. Možná asi největší základ mi dalo brigádničení v rodinném květinářství. Během 25let soukromé praxe jsem nasbírala zkušenosti ve všech směrech. Vše se učila sama, praxí , žádné rychlokurzy. U vázaných květin mám ráda různé kombinace, nebojím se experimentovat, ale v zásadě se nejraději držím hesla :" V jednoduchosti je krása ".                                                            Jo a na fotce jsem ta uprostřed... :-)

   ( Fotky v galerii, klikněte na fotku)

Každá nevěsta je vyjímečná a proto vybírám druhy květin podle typu postavy a střihu šatů, barvě vlasů apod. Ráda Vám pomůžu vytvořit květinovou výzdobu tak, aby byla spolu s Vaším dnem D nezapomenutelná.

Každá svatební květina je pro mne výzvou, proto je vždy jiná a originální.

V rámci svatebního servisu nabízím: Svatební kytici, házecí kytici, korsáže, květiny pro družičky, květiny pro maminky a babičky, květinové náramky a čelenky do vlasů, květinové šperky, myrty. Výzdobu stolů, slavobránu nebo květinu na auto.

Květiny si objednávám sama na Holandské burze. Kombinuji je s květinami z českých farem a s přírodním materiálem z luk a lesů.

Rezervace termínu a platba:

Pokud se rozhodnete pro spolupráci a odsouhlasíte kalkulaci, po platbě předpokládané ceny 50% na účet (převodem) Váš termín je závazně zarezervovaný. Doplatek až po předání květin.

Doprava:

Při objednávce nad 10 tis. Kč v okolí Znojma zdarma. Zajišťuji také dopravu v rámci celé ČR s možností aranžování na místě. 

    ( Fotky a ceník v galerii, klikněte na fotku) 

Popovídáme o rostlinách, o tom, jaký mají na nás vliv. Naučíte se vázat květiny, motat věnce, osazovat rostlinná terária nebo závěsné kokedamy. Osázené košíky nebo mechária. Vypichované kytice do nádob...

Můžete přivést i děti nebo mi je na odpoledne svěřit. :-)

Naučíte se pár základních pravidel, ale výsledná práce bude už jen podle Vás. Jde mi především o nekonvenčnost, aby jste si odpočinuli, naladili se na pohodu a klid, popovídali. Pro dospělé můžeme workshop "protkat" i s degustací vín. Jde mi hlavně o to, aby jste měli zážitek, měli na co vzpomínat. :-)

Pokud by byl zájem o odbornější téma, např. svatební floristika, tyto kurzy připravuji v odborném duchu a po domluvě. 


Na stránkách Flowersetu ( stačí kliknout na obrázek) je možné koupit různé druhy věnců , dekorací na stůl a i doplňky k aranžování. 

Flowerset je především stavebnice, kdy v jednom setu máte nejen doplňky k aranžování, ale i návod, co si můžete v klidu domova vytvořit. 

Vše je rozdělené podle kategorií, přehledné. Stačí si jen vybrat buď ze stavebnice nebo z hotových dekorací či doplňků.


               Květinářství                            Mata Flower Seidl

Kamenný obchod najdete buď z Vídeňské třídy nebo z ulice Tovární. Dům u sv. Trojice.

Soustředím se zejména na vazbu řezaných květin a dekorace. Hrnkové květiny domů a venkovní trvalky. Projektuju osázení teras a menších zahrad. 

Otevřeno je od úterý do soboty. 

                                 Přeji krásný den... Martina

       Chcete více informací? Napište, ozvu se co nejříve...